Aircross. Nová generace aut

Nová generace aut

Citroen C5 Aircross je zcela nová generace aut, která přichází jako upgrade starší série C5. Ta se vyrábí buď jako limuzína či combi. Aircross je ovšem zcela novou řadou C5. Je to auto, které nabízí několik různých řešení. Pojďme se na něj podívat zblízka.

Kombinace barev

Pokud vám záleží na stylu, na barvách a individuálních řešeních, vybrali jste si správně. C5 Aircross vám nabízí až 30 různých kombinací barev, 5 odlišných stylů interiéru, vámi zvolenou výšku vozidla, která může být až 230 mm, což mlže být velmi výhodné při jízdě v terénu a mimo upravené cesty.

Pořádné auto

Citroen C5 Aircross je opravdu pořádné auto. Má délku 4,5 m, šířku 184 cm a je vysoké 167 cm. Jde tedy opravdu o seriózní auto, které můžeme bez výčitek a plnohodnotně považovat za SUV. C5 Aircross představuje vrchol toho, co vám Citroen může nabídnout. Nic komfortnějšího, většího ani luxusnějšího od této značky v nejbližších letech nezískáte.

Design

Mezi několik unikátních designerských řešení patří například světla, chromované orámování okem či oblý předek. C5 Aircross nabízí totiž 3D LED světla, která vytváří jakýsi podpis a tmě si je nemůžete splést s žádným jiným autem. Chromované orámování na první pohled poměrně nízkých oken dodává auto robustní, pevný a bezpečný vzhled. Tento vzhled doplňuje i předek auta, jehož dominantou je velmi elegantní oblý design.

Technologie

Adaptivní tempomat je benefit, kterým se dnes může pyšnit kdejaké auto. Schopnost zapamatovat si rychlost a následně se na ni vrátit díky jednomu zmáčknutí páčky není tedy nic, čím bychom vás překvapili. Zajímavostí Citroenu C5 Aircross je ale schopnost zapamatovat si ale rychlosti dvě. To může být pro automobilové fajnšmekry lákavou výhodou.

Zaujalo vás nové SUV Citroen C5 Aircross? Rádi byste si ho prohlédli naživo nebo se v něm dokonce projeli? Žádný problém! Vyplňte jednoduchý formulář a Citroen C5 Aircross může být na pár cest váš.

Sledujte naše zážitky z cest s tímto jedinečným SUV na instagramu aircross_na_cestach.

Sdílejte své fotky, použijte hashtag #c5idea a vyhrajte krásné ceny.