Exteriér SUV C5 Aircross

Pohodlnost, pocit jistoty, mohutný design. To všechno a mnohem víc jsou prvky perfektně definující nové SUV Citroen C5 Aircross. Nejnovějšího modelu značky Citroen. Pojďme si ukázat, v čem spočívá jedinečnost jeho exteriéru.

Podvozek

Mezi hlavní přednosti exteriéru Citroenu C5 Aircros paří bezpochyby vytuněný podvozek. C5 Aircros má totiž ve své výbavě zcela novou generaci hydraulických tlumičů, které jsou naprosto ideální pro české silnice. Dobré tlumiče zajišťují nejen měkkou ale i tichou jízdu.  Projížďka v nejnovějším Citroenu je díky tomu velice komfortní záležitostí.

Výška vozu

Další výhodou je výška vozu. Díky ní je C5 Aircross nejen dobře vypadajícím vozidlem, ale hlavně pohodlným. Zvýšený podvozek totiž umožňuje komfortní nastupování i vystupování. Někteří by mohli ocenit i otevírání dveří, které zabrání zašpinění kalhot při nastupování do auta.

Bezpečnost

Citroen C5 Aircross splňuje všechny požadavky na bezpečné SUV. Při jízdě vás chrání 20 různých technologií. Jsou jimi například funkce, které moniturují rychlostní i jiné dopravní značení a zobrazují ho na dispeji, highway driver, která je jen kousek od autonomního řízení nebo adaptivní tempomat s funkcí Stop&Go.

30 různých kombinací

Máte rádi, když si své auto můžete vytvořit z části také podle sebe? Citroen C5 Aircross vám to umožní. Nabízí totiž 30 různých možností, jak exteriér vozu zkombinovat.  K tomu všemu si navíc můžete vybrat ze 7 různých barev karoserie. Jsou jimi bílá Banquise, černá Perla Nera, šedá Platinium, šedá Acier, červená Volcano, modrá Tijuca, bílá Nacré a tři balíčky Pack Color (Silver, White a Red). Různé barvy karoserie můžete navíc zkombinovat s černou střechou v barvě Perla Nera.

Zaujal vás exteriér nového SUV Citroen C5 Aircross? Rádi byste si ho prohlédli naživo nebo se v něm dokonce projeli? Žádný problém! Vyplňte jednoduchý formulář a Citroen C5 Aircross může být na pár cest váš.

Sledujte naše zážitky z cest s tímto jedinečným SUV na instagramu aircross_na_cestach. Sdílejte své fotky, použijte hashtag #c5idea a vyhrajte krásné ceny.