Interiér SUV C5 Aircross

Interiér Citroen C5 Aircross

Prostornost, vzdušnost, sportovní elegance. To jsou prvky, které vás na interiéru nového SUV Citroen C5 Aircross zaujmou na první pohled. To, čeho byste si uvnitř Aircrossu měli všímat je ale mnohem víc. Pojďme se na interiér Citroenu C5 Aircross podívat detailněji.

Sound systém a digitalizace

Dokonalý audio systém poskytne nejen skvělý zážitek při poslechu hudby, ale vzhledem k funkci připojení mobilního zařízení a hadsfree, také možnost vyřídit si bez problémů soukromé či pracovní hovory.

Sedačky

Citroen C5 Aircross je celkově spíše sportovním automobilem a tomu odpovídá i vzhled sedaček. Luxusní opěrky je možné posouvat nejen nahohu a dolů, ale i dozadu a dopředu. Pohodlí a bezpečnost je zajištěna pro všechny typy cestujících. Velkou předností jsou také posouvatelné zadní sedačky. To je zatím mezi SUV vozidly celkem vzácnost.

Uložný prostor

V mnoha automobilech je tak podstatná záležitost jako je úložný prostor často podceňována. To se vám ale u Citroenu C5 Aircross nestane. Dominantou je pochopitelně kufr, do kterého se pohodlně sbalí velká rodina na dovolenou nebo v něm snadno převezete i psa velké rasy. V Postranních dveřních přihrádkách bez problému umístíte i dvou litrovou láhev. Perličkou je opěrka umístěná mezi řidičem a spolujezdcem. Ta nenápadně schovává prostor, do kterého se vejde i menší polštář a pokud si do něj schováte sendvič, bude vaše svačina po vytažení příjemně vychlazená.

Odhlučnění

Nejen výborné tlumiče, ale i celkové odhlučnění interiéru tohoto nového Citroenu, poskytuje dokonalý ničím nerušený zážitek z jízdy. O nové generaci tlumičů a dalších výhodách exteriéru Citroenu C5 Aircross si můžete přečíst zde.

 

Zaujal vás interiér nového SUV Citroen C5 Aircross? Rádi byste si ho prohlédli naživo nebo se v něm dokonce projeli? Žádný problém! Vyplňte jednoduchý formulář a Citroen C5 Aircross může být na pár kilometrů váš.

Sledujte naše zážitky z cest s tímto jedinečným SUV na instagramu aircross_na_cestach. Sdílejte své fotky, použijte hashtag #c5idea a vyhrajte krásné ceny.